Drodzy Klienci,
zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia, nasze salony w galeriach handlowych muszą pozostać zamknięte. Wiemy jednak, że pewne sprawy wymagają Waszej wizyty w salonie, dlatego dla Waszego komfortu otworzyliśmy salon przy ul. Złotej 61 w Warszawie i wydłużyliśmy godziny jego funkcjonowania. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku 8:00 – 20:00 i w soboty 10:00 – 20:00.

Czy chcesz umówić wizytę w Salonie?

Wypełnij formularz i zarezerwuj termin spotkania:

* Pola wymagane
innogy Polska S.A. jest administratorem Twoich danych osobowych znajdujących się w formularzu i są one przetwarzane m. in. w celu umówienia Twojej wizyty w Salonie. Informacje o Twoich prawach, danych kontaktowych naszych i inspektora ochrony danych, podstawie prawnej przetwarzania, odbiorcach Twoich danych, okresie przechowywania oraz dobrowolności podania danych i konsekwencjach ich niepodania znajdują się tutaj.

Bądź w salonie 15 minut przed umówioną godziną

i potwierdź w kolejkomacie swoje przybycie. Godzina rezerwacji spotkania z pracownikiem salonu jest orientacyjna i może ulec nieznacznemu opóźnieniu.

Zawsze możesz zmienić zdanie i odwołać wizytę,

klikając w link przesłany w mailu z potwierdzeniem rezerwacji. Dzięki temu inne oczekujące osoby będą mogły skorzystać z tego terminu.