Postaw na Zieloną Energię ze źródeł odnawialnych w swoim domu i mieszkaniu.

Zyskaj 5% tańszą energię w 2019 r. od aktualnych cen taryfowych i gwarancję jej ekologicznego pochodzenia za jedyne 6,99 zł/mc.

Wybierając Zieloną Energię:

 • Chronisz środowisko

  Farmy wiatrowe innogy nie emitują CO2 do atmosfery, a całą energię czerpią z niewyczerpywalnego źródła - wiatru.

 • Wspierasz produkcję energii z odnawialnych źródeł

  Otrzymasz Certyfikat potwierdzający korzystanie
  z oferty Zielona Energia.

 • Zyskujesz upust od cen taryfowych

  Do końca 2019 roku możesz korzystać z 5% upustu od obowiązujących cen taryfowych w ofercie G11 Najprostsza dla Ciebie

Zainteresowany Zieloną Energią?

Wypełnij formularz – oddzwonimy

Przepraszamy,
wystąpił błąd

Spróbuj ponownie.

powrót

Dziękujemy,
formularz został wysłany.

Pracujemy od pn. do pt. w godz. 8:00 - 18:00
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy

powrót

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie, co nie skutkuje negatywnymi konsekwencjami.

Ile to kosztuje?

Za swój wkład w wysokości 6,99 zł/mc otrzymasz od nas Certyfikat potwierdzający wspieranie produkcji ekoenergii, a my zapewnimy Ci o 5% niższą cenę za 1 kWh w porównaniu do cen energii elektrycznej dla taryfy G11 w 2019 roku.

Oferta Zielona Energia dla W-wy (upust 2019) - ceny brutto
Okres Energia elektryczna
z 5% upustem
do końca 2019
Opłata handlowa Gwarancja pochodzenia
Zielonej Energii
W 2019 roku 0,3228 zł/kWh
(0,3397 zł/kWh)
7,98 zł/m-c 6,99 zł/m-c

Skąd pochodzi Zielona Energia?

mapa-farm-wiatrowych

info_wiatrak

Chcesz korzystać z energii ze źródeł odnawialnych w swoim domu?

Zobacz, jakie to proste!

Włącz prąd w ofercie Zielona Energia bez wychodzenia z domu!

Dowiedz się więcej o Zielonej Energii:

Zielona Energia skierowana jest do każdego eko-entuzjasty, któremu zależy na środowisku naturalnym pozbawionym zanieczyszczeń powietrza m.in. w postaci smogu oraz chce mieć realny wpływ na jego stan poprzez wspieranie produkcji ekoenergii.

Jeżeli jesteś już naszym Klientem możesz skorzystać z oferty wypełniając Formularz znajdujący się na tej stronie. Jeśli dopiero zamierzasz zawrzeć z nami umowę zapraszamy Cię do naszego Salonu, aby z pomocą naszego Konsultanta dopełnić wszelkich formalności.

Wybierając ofertę Zielona Energia wspierasz produkcję energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych, w przeciwieństwie do innych ofert, które bazują na wykorzystaniu energii pochodzącej ze źródeł kopalnianych, ropy naftowej czy węgla.

Za swój wkład w ochronę środowiska otrzymasz od nas Certyfikat potwierdzający wspieranie produkcji ekoenergii, a my w 2019 roku zapewnimy Ci o 5% niższą cenę za 1 kWh w porównaniu do cen energii elektrycznej dla taryfy G11.

Energię odnawialną pozyskuje się ze źródeł, których zasoby są nieustannie uzupełnianie na drodze procesów naturalnie zachodzących w przyrodzie. Dzięki temu nie istnieje niebezpieczeństwo ich całkowitego wyczerpania przez człowieka. Co więcej, ich eksploatacja jest związana ze znacznie mniejszym lub całkowitym brakiem emisji zanieczyszczeń do środowiska naturalnego niż ma to miejsce w przypadku źródeł nieodnawialnych. Do źródeł energii odnawialnej zaliczyć możemy m.in. energię wiatru, słońca, wody i źródeł geotermalnych.

Wykorzystanie energii odnawialnej jest bezpieczne dla środowiska, gdyż nie wiąże się z emisją odpadów i zanieczyszczeń do atmosfery, gleb oraz wód. Zastępując energię ze źródeł nieodnawialnych energią odnawialną spowolnieniu ulega degradacja środowiska naturalnego! Przekłada się to również na poprawę naszego stanu zdrowia oraz kondycji przyszłych pokoleń. Wykorzystując energię odnawialną możemy w mniejszym stopniu stykać się z produktami ubocznymi tworzącymi się podczas wytwarzania energii z nieodnawialnych źródeł, które prowadzą m.in. do powstania smogu w Warszawie!

Energia elektryczna z wiatru powstaje dzięki wykorzystaniu turbin wiatrowych. Najważniejszym elementem turbiny jest wirnik, którego łopaty poruszają się pod wpływem działania siły wiatru. Energia powstała w wyniku obrotu wirnika transportowana jest do generatora, który przekształca ją w energię elektryczną.

Aby zwiększyć ilość produkowanej energii często buduje się całe farmy wiatrowe, które składają się z kilku do kilkudziesięciu turbin. Czy wiesz, że 8 farm wiatrowych innogy, składających się z 114 turbin wytwarza 241,8 MW, które w ciągu roku mogą zasilić nawet 295 000 gospodarstw domowych!