Sprawdź, co się zmieniło na stronie głównej serwisu:

Moje innogy

Twoją łączną kwotę do zapłaty rozbiliśmy na poszczególne rodzaje płatności. Dzięki temu wiesz dokładnie, jakie faktury masz do zapłacenia w przeciągu 30 dni („Bieżące”), które rachunki powinieneś uregulować ze względu na przekroczenie terminu płatności („Zaległe”) oraz ile wynoszą naliczone odsetki od nieopłaconych, zaległych faktur („Noty odsetkowe”). Powiadomimy Cię również, jeśli wszystkie Twoje faktury zostały już opłacone lub na Twoim koncie pojawi się nadpłata.

W łatwy sposób decyduj, które faktury chcesz opłacić. Kliknij przycisk „Wybierz i zapłać”, aby wyświetlić pop-up z listą faktur do zapłacenia. Zaznacz na liście faktury, które chcesz uregulować, a następnie kliknij „Zapłać wybrane”. Przekierujemy Cię do bramki płatniczej, gdzie dokończysz transakcję. Masz tylko jedną fakturę do opłacenia? Wystarczy, że klikniesz przycisk „Zapłać” przy kwocie do faktury i zrealizujesz płatność przelewem online za pośrednictwem bramki płatniczej.

3

Od teraz dane do przelewu masz na wyciągnięcie ręki! Wystarczy, że klikniesz w ikonę obok łącznej kwoty do zapłaty, a wyświetlimy Ci pop-up z Twoim indywidualnym numerem konta bankowego oraz kwotą do uregulowania. Skopiuj je i wklej do formularza przelewu jednorazowego w swoim banku.

Zobacz, jak wygląda nowa zakładka Faktury i płatności”

Moje innogy

1

W prosty sposób przełączaj się między swoimi kontami umowy! Kliknij w strzałkę obok napisu „Przełącz konto”, a następnie wybierz z listy interesujący Cię lokal. Wyświetlimy Ci wszystkie dane rozliczeniowe z nim związane.

2

Zyskaj szybki dostęp do swoich rachunków na podstronie „Finanse”. Sprawdź historię dokonanych wpłat na podstronie „Wpłaty” oraz informacje o ewentualnych zaległościach na podstronie „Monity”.

3

Sprawdź łączną wysokość płatności do uregulowania („Razem”). Dla Twojej wygody zsumowaną kwotę podzieliliśmy na faktury, które nie zostały opłacone w terminie („Zaległe”) oraz te z nieprzekroczonym terminem płatności („Bieżące”).

Ale to nie wszystko! Opłacaj wszystkie swoje faktury jednym przelewem...

4

Wybierz z listy faktury, które chcesz opłacić. Możesz wybrać zarówno rachunki bieżące jak i te wystawione na kolejne miesiące.

5

Poniżej przedstawimy Ci łączną kwotę wybranych przez Ciebie faktur. Kliknij przycisk „Zapłać wybrane”, aby przenieść się do bramki płatniczej i opłacić zaznaczone przez Ciebie faktury. Łączna kwota do zapłaty może wynosić od 1 zł do 5 tys. złotych.

6

Pobieraj oryginały lub duplikaty wystawionych faktur klikając w „Pobierz fakturę” lub „Pobierz kopię faktury”.

Moje innogy

… oraz zyskaj wgląd w opłacone już faktury

Moje innogy

7

Wykorzystaj filtry, aby wyświetlić faktury za interesujący Cię okres. Domyślnie pokażemy Ci faktury za ostatnie 24 miesiące.

8

Pobieraj pojedyncze faktury lub zaznacz interesujące Cię dokumenty i kliknij „Pobierz paczkę dokumentów”, aby pobrać je wszystkie za jednym zamachem w formacie pdf. Możesz też wygenerować pełne zestawienie swoich rachunków za wybrany przez Ciebie okres w formacie xlsx.

9

Wygenerowane przez Ciebie paczki zawierające pdf. wybranych faktur znajdziesz w sekcji „Paczki dokumentów finansowych”. Natomiast zestawienie opłaconych rachunków w formacie xlsx. znajdziesz w sekcji „Raporty opłaconych faktur”.

Włącz e-fakturę i zyskaj dostęp 24/7 do swoich rachunków za prąd w Moje innogy!

Przejdź na e-fakturę

Aktywuj e-odczyty i rozliczaj się tylko za wykorzystaną energię!

Przejdź na e-odczyty