Dlaczego warto pobrać raport?

Raport innogy to kompleksowa publikacja przygotowana we współpracy z agencją badań konsumenckich, ekspertami w zakresie inicjatyw podejmowanych na rzecz ochrony środowiska oraz instytucjami i przedsiębiorcami, którzy zainwestowali w rozwiązania proekologiczne.

Przeanalizowaliśmy wyniki badania nt. świadomości ekologicznej Polaków. Zaprezentowaliśmy kilkanaście inspirujących projektów wdrożonych przez sektor publiczny, usługowy i mieszkaniowy. Zaprosiliśmy ekspertów tematyki zrównoważonego rozwoju do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Raport składa się z trzech części:

Wyniki badań konsumenckich

Wnioski z rozmów przeprowadzonych w styczniu 2021 r. na zlecenie innogy. Ocena świadomości Polaków nt. problemów środowiskowych oraz roli, jaką firmy i instytucje odgrywają w walce o klimat.

Przykłady eko-inicjatyw

Inspiracje z kraju i ze świata. Case studies z inwestycji zrealizowanych przez podmioty sektora publicznego, usługowego i mieszkaniowego. Ich cele, zastosowane rozwiązania i efekty.

Wypowiedzi ekspertów

Odpowiedzi na pytania o trendy, wyzwania i motywacje do działań prośrodowiskowych. Informacje nt. ekologicznej odpowiedzialności, potrzeby zielonej rewolucji oraz społecznych konsekwencji wprowadzanych zmian.

eull

„Publikacja, którą oddajemy w Państwa ręce, ma nie tylko zobrazować aktualny stan w zakresie aktywności proekologicznych, ale przede wszystkim zainspirować do refleksji i zmotywować do działania. Przyjrzeliśmy się inicjatywom o charakterze innowacji, modernizacji i aktywizującym społeczności. Na tej podstawie diagnozujemy, jak zmieniają się miasta i gminy, nasze otoczenie, miejsca do życia. Zachęcam do pobrania raportu i zapoznania się z zaprezentowanymi w nim informacjami i opiniami”.

Małgorzata Eull, Dyrektor Pionu Klienci Biznesowi, innogy Polska S.A.

Rozwiązania dla Twojego biznesu

panele-kadr

Energia z własnej instalacji fotowoltaicznej

Chcesz, aby działalność Twojej firmy była w mniejszym stopniu zależna od wahań cen energii elektrycznej? Zależy Ci na wspieraniu proekologicznych inicjatyw? Zainwestuj w wytwarzanie energii pochodzącej z promieni słonecznych.

Szczegóły
gwarancje

Zakup energii z gwarancją pochodzenia

Zależy Ci na zbudowaniu lub wzmocnieniu wizerunku wśród klientów i partnerów biznesowych? Chcesz zwiększyć wartość swojej nieruchomości? Zdobądź dokument poświadczający zasilanie budynku ekologiczną energią.

Szczegóły
ladowanie-kadr

Stacje ładowania elektryków

Poszukujesz przyszłościowego rozwiązania na zagospodarowanie przestrzeni swojej firmy? Zainwestuj w infrastrukturę do ładowania samochodów elektrycznych i buduj pozytywny, proekologiczny wizerunek swojej firmy.

Szczegóły