Dlaczego warto pobrać raport?

Publikacja została przygotowana we współpracy z 24-oma partnerami, z których większość jest bezpośrednio związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Są wśród nich inwestorzy, właściciele, zarządcy oraz firmy świadczące usługi doradcze. Swój wkład w opracowanie raportu wnieśli również dostawcy usług projektowych, badawczych, czy technologicznych, nie brakuje spojrzenia naukowego. W publikacji omówiono kierunki zmian, a także podjęto próbę odpowiedzi na pytanie, jak na ich rozwój może wpłynąć epidemia COVID-19.

Raport składa się z trzech części:

Charakterystyka rynku

Analiza rynku nieruchomości komercyjnych w ujęciu liczbowym, w poszczególnych segmentach. Perspektywy rozwoju branży.

Kierunki rozwoju

Trendy w wymiarze społecznym, środowiskowym, ekonomicznym i technologicznym w podziale na powierzchnie biurowe, handlowe i magazynowe.

Certyfikacja budynków

Dane dotyczące najpopularniejszych systemów certyfikacji. Omówienie procesu pozyskiwania oraz korzyści związanych z ich posiadaniem.

eull

„Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy raport, który z jednej strony jest owocem naszej współpracy z ekspertami, a z drugiej jest wynikiem własnych doświadczeń zgromadzonych na przestrzeni lat dzięki obsłudze klientów branży nieruchomości komercyjnych. Kierunki rozwoju rynku są bardzo ciekawe i niewątpliwie mogą być również inspiracją dla innych sektorów. Zachęcam do pobrania raportu i zapoznania się z zaprezentowanymi w nim informacjami i opiniami”.

Małgorzata Eull, Dyrektor Pionu Klienci Biznesowi, innogy Polska S.A.

Rozwiązania dla Twojego biznesu

panele-kadr

Nowoczesne i ekologiczne instalacje fotowoltaiczne

Postaw na własne źródło energii. Zamontuj system wytwarzający energię z promieni słonecznych, dzięki czemu zyskasz Ty i środowisko.

Szczegóły
gwarancje

Gwarancje pochodzenia

Zależy Ci na zbudowaniu lub wzmocnieniu wizerunku wśród klientów i partnerów biznesowych? Chcesz zwiększyć wartość swojej nieruchomości? Zdobądź dokument poświadczający zasilanie budynku ekologiczną energią.

Szczegóły
ladowanie-kadr

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Zwiększ atrakcyjność Twojego budynku. Wyjdź naprzeciw potrzebom użytkowników samochodów elektrycznych i zainstaluj punkt ładowania.

Szczegóły