logo-on-air

Co przedsiębiorcy robią już dziś, by przeciwdziałać zmianom klimatycznym? Jaka jest rola biznesu w walce o środowisko? W programie innogy ON AIR rozmawiamy o trendach, innowacjach, wyzwaniach i korzyściach. Zaproszeni goście są ekspertami w swojej branży, na co dzień pracują z biznesem, dlatego w tym programie teoria ustępuje praktyce. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia udostępnionych dotychczas materiałów.

innogy ON AIR - odcinek 4

W trosce o planetę i konsumenta. Jak rozwiązania proekologiczne wkraczają w naszą codzienność?

W czwartym odcinku innogy ON AIR Anna Gorączka, Green officer w Żabka Polska i Mariola Kopcińska, ekspert innogy Polska ds. współpracy z klientami wieloodbiorowymi opowiadają o zielonej rewolucji w sektorze handlu i usług.

Więcej
innogy ON AIR - odcinek 3

Zielone od fundamentów. Czy magazyny są elementem odpowiedzialnego łańcucha dostaw?

Trzeci odcinek innogy ON AIR poświęciliśmy zagadnieniu proekologicznych magazynów, o których rozmawiają Aleksander Kuźniewski, Dyrektor ds. rozwoju biznesu w 7R oraz Marcin Olechowski, Menedżer innogy Polska ds. współpracy z branżą nieruchomości.

Więcej
Rozchodniak-odcinek-2-innogy-on-air

Ekologiczny budynek biurowy to już standard. Co będzie dalej?

Gośćmi drugiego odcinka innogy ON AIR są Radosław Górecki, Menedżer odpowiedzialny za komunikację, rzecznik prasowy Ghelamco Poland oraz Adam Rowicki, Menedżer innogy Polska ds. współpracy z branżą nieruchomości komercyjnych. Rozmawiamy o kierunkach rozwoju branży biurowej.

Więcej
innogy ON AIR - odcinek 1

Co ma piwo do wiatraka? Czy przemysł może być przyjazny środowisku?

W pierwszym odcinku innogy ON AIR rozmawiamy o zrównoważonym rozwoju w branży przemysłowej. Swoimi doświadczeniami dzielą się Iwona Jacaszek-Pruś, Dyrektor ds. korporacyjnych Kompanii Piwowarskiej i Sebastian Zientara, Menedżer ds. efektywności energetycznej innogy Polska Solutions.

Więcej