Szczegóły:

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej dla zainstalowania wskaźnika przepływu prądu zwarciowego z komunikacją do SCADA,  przy ul. Posag 7 Panien  w Warszawie.

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w Przetargu odbywa się na podstawie wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszenia (Załącznik 1 w WO_PZ-7537), którego skan należy wysłać e-mailem w terminie 28.10.2020 do godziny 1200 na adres e-mail: marta.soczawa@innogy.com

„Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (Dz. Urz. UE L 119, s. 1) – tzw. RODO pod adresem www https://www.innogy.pl/pl/dla-dostawcow/rodo---obowiazek-informacyjny  znajdzie Pani/Pan informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych.” 

Szczegóły:

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w postępowaniu na modernizację mostów kablowych 15kV w RPZ Bemowo.

Zainteresowanych wzięciem udziału prosimy o nadesłanie skanu uzupełnionego Załącznika 1 do Wymagań Ofertowych (Formularza Zgłoszenia) pod adres e-mail Magda.Bialasiewicz@innogy.com w terminie do 30.10.2020 do godz. 13:00.

Szczegóły:

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w postępowaniu na usługi awaryjnych napraw linii kablowych WN (Umowa Ramowa).

Zainteresowanych wzięciem udziału prosimy o nadesłanie skanu uzupełnionego Załącznika 1 do Wymagań Ofertowych (Formularza Zgłoszenia) pod adres e-mail Magda.Bialasiewicz@innogy.com w terminie do 26.10.2020 do godz. 13:00.

Szczegóły:

PZ-7469 - Zakup sprzętu pod platformę Hadoop -serwery Rack

Zapraszam do udziału w Przetargu PZ-7469 Zakup sprzętu pod platformę Hadoop 
Szczegóły są opisane w załączniku Wymagania Ofertowe i zał 2
Zgłoszenia chęci udziału w przetargu proszę składać do  21.10. 2020   g.17-00  .
Podpisany formularz zgłoszeniowy  proszę przesyłać do Doroty Żebrowskiej  mail  : dorota.zebrowska@innogy.com   

Dokumenty do pobrania:

Firmy składające oferty na projektowanie lub wykonawstwo robót elektroenergetycznych nN, SN i WN są zobowiązane posiadać certyfikat innogy Stoen Operator Sp. z.o.o.

Wniosek o wydanie/odnowienie certyfikatu należy złożyć na stronie innogystoenoperator.pl/ankieta.php.

Informacji dotyczących warunków Otrzymania certyfikatu udziela:

Michał Janiszewski

tel. +48 22 821 47 26*
e-mail: michal.janiszewski@innogy.com

*Koszt połączenia zgodnie z taryfą Twojego operatora

Kontakt dla dostawców

Wybierz interesujący Cię
zakres odpowiedzialności:

Wybierz zakres
odpowiedzialności:
Kupiec
Zakres odpowiedzialności

Mokwińska-Wnuk Agnieszka
e-mail: Agnieszka.Mokwinska-Wnuk@innogy.com
tel. 22 821 4548

  • Badania, pomiary, kontrole, analizy
  • Usługi legalizacji liczników
  • Liczniki energji elektrycznej

Żebrowska Dorota
e-mail: Dorota.Zebrowska@innogy.com
tel. 22 821 42 91

  • Informatyka - Sprzęt

Szal Iwona
e-mail: Iwona.Szal@innogy.com
tel. 22 821 4226

  • Transport
  • Usługi kurierskie i pocztowe
  • Windykacja
  • Pieczątki i wizytówki
  • Druki firmowe, koperty
  • Wydruki masowe
  • Sprzątanie obiektów

Winiarski Łukasz
e-mail: Lukasz.Winiarski@innogy.com
tel. 22 821 42 62

  • Informatyka - Usługi

Jagiełka Małgorzata
e-mail: Malgorzata.Jagielka@innogy.com
tel. 22 821 4224

  • PR i Eventy
  • Doradztwo, konsalting
  • Marketing i badania marketingowe
  • Call-center

Laskowski Marek
e-mail: Marek.Laskowski@innogy.com
tel. 22 821 4112

  • Kable, przewody, mufy, głowice i rury osłonowe
  • Mierniki do pomiaru wielkości elektrycznej
  • RTV-AGD
  • Drabiny, Rusztowania
  • Meble
  • Telefony, radiotelefony, telekomunikacja

Tyszer Mariusz
e-mail: Mariusz.Tyszer@innogy.com
tel. 22 821 4265

  • Ogrodnictwo
  • Osprzęt do linii napowietrznych
  • Osprzęt instalacyjny (gniazdka ele., żarówki świetlówki)
  • Słupy + osprzęt
  • Flota samochodowa, paliwa, gazy
  • Farby, lakiery, normalia
  • Wyposażenie sanitarne

Soczawa Marta
e-mail: Marta.Soczawa@innogy.com
tel. 22 821 4264

  • Geodezja

Borucka Marzena
e-mail: Marzena.Borucka@innogy.com
tel. 22 821 3701

  • Odczyty liczników
  • Artykuły czystościowe
  • Artykuły spożywcze
  • Artukuły biurowe
  • BHP (ochrona osobista, odzież, obuwie, rękawice, sprzęt asekuracyjny)

Piskorz Robert
e-mail: Robert.Piskorz@innogy.com
tel. 22 821 4352

  • Usługi budowlane, Zarządzanie obiektami
  • Utylizacja odpadów
  • Naprawa nawierzchni
  • Usługi PPOŻ, kominiarskie, konserwacja wind, suwnic
  • Ochrona
  • Rozdzielnice nn, SN
  • Stacje (budynek + wyposażenie SN)
  • Złącza pomiarowe i kablowe

Leszczyński Sebastian
e-mail: Sebastian.Leszczynski@innogy.com
tel. 22 821 4216

  • Projekty przyłączeniowe
  • Prace montażowe rozdzielnie WN, SN i nN / przyłącza domowe
  • Transformatory

Szal Tomasz
e-mail: Tomasz.Szal@innogy.com
tel. 22 821 4225

  • Narzędzia ręczne i elektronarzędzia

Portal Dostawy RWE Wejdź

Platforma aukcji elektronicznych Wejdź