Szczegóły:

Przetarg publiczny nr PZ-5419 na dostawę liczników półpośrednich i pośrednich  z modułem zdalnej transmisji .

Ofertę należy złożyć (załączyć) do dnia 28.06.2019r. godz. 9:30 na miniPortalu. Zamawiający na podstawie art. 10c ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp ustala, iż licznik oraz elementy oferty opisane w pkt 12.1.7.1 lit. a) i f) ze względu na ich fizyczny charakter, należy dostarczyć w terminie składania ofert, na adres: innogy Polska S.A. ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 41, 00-347 Warszawa.

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

PZ-5746 RPZ Płudy wyposażenie pola SN 

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

Zainteresowanych wzięciem udziału w postępowaniu prosimy o przesłanie wypełnionego Formularza Zgłoszenia (Załącznik 1) do dnia 25.06.2019r. do godz. 15:00 na adres e-mail: Magda.Przylucka@innogy.com

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

Przetarg na wymianę nawierzchni placu i montaż automatyki bramy na terenie zaplecza Farmy Wiatrowej Tychowo,  woj. zachodniopomorskie

Formularza Zgłoszenia (Załącznik 1) należy wysłać mailem w terminie do 19.06.2019r do godziny 1100 na e-mail: agnieszka.mokwinska-wnuk@innogy.com

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

Zgłoszenie chęci wzięcia udziału w Przetargu odbywa się na podstawie skanu wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszenia (Załącznik 1), który należy wysłać mailem w terminie do 19.06.2019r. do godziny 1200 na e-mail: Mariusz.Tyszer@innogy.com

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

innogy Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie 41 zaprasza do stałej współpracy wszystkie chętne podmioty, świadczące usługi montażu elektrowni fotowoltaicznych. 

Zgłoszenie chęci wzięcia udziału w Przetargu odbywa się na podstawie zeskanowanego wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszenia, który należy wysłać mailem pod adres: kacper.zachariasz@innogy.com

Niniejsze zaproszenie ma charakter stały (bezterminowy).

Firmy składające oferty na projektowanie lub wykonawstwo robót elektroenergetycznych nN, SN i WN są zobowiązane posiadać certyfikat innogy Stoen Operator Sp. z.o.o.

Wniosek o wydanie/odnowienie certyfikatu należy złożyć na stronie innogystoenoperator.pl/ankieta.php.

Informacji dotyczących warunków Otrzymania certyfikatu udziela:

Michał Janiszewski

tel. +48 22 821 47 26*
e-mail: michal.janiszewski@innogy.com

*Koszt połączenia zgodnie z taryfą Twojego operatora

Kontakt dla dostawców

Wybierz interesujący Cię
zakres odpowiedzialności:

Wybierz zakres
odpowiedzialności:
Kupiec
Zakres odpowiedzialności

Mokwińska-Wnuk Agnieszka
e-mail: Agnieszka.Mokwinska-Wnuk@innogy.com
tel. 22 821 4548

  • Badania, pomiary, kontrole, analizy
  • Usługi legalizacji liczników
  • Liczniki energji elektrycznej
  • Farmy wiatrowe

Żebrowska Dorota
e-mail: Dorota.Zebrowska@innogy.com
tel. 22 821 42 91

  • Informatyka - Sprzęt

Szal Iwona
e-mail: Iwona.Szal@innogy.com
tel. 22 821 4226

  • Ogrodnictwo
  • Sprzątanie obiektów
  • Transport
  • Usługi kurierskie i pocztowe
  • Windykacja
  • Pieczątki i wizytówki
  • Druki firmowe, koperty
  • Wydruki masowe

Winiarski Łukasz
e-mail: Lukasz.Winiarski@innogy.com
tel. 22 821 42 62

  • Informatyka - Usługi

Jagiełka Małgorzata
e-mail: Malgorzata.Jagielka@innogy.com
tel. 22 821 4224

  • PR i Eventy
  • Doradztwo, konsalting
  • Marketing i badania marketingowe
  • Call-center

Laskowski Marek
e-mail: Marek.Laskowski@innogy.com
tel. 22 821 4112

  • Kable, przewody, mufy, głowice i rury osłonowe
  • Mierniki do pomiaru wielkości elektrycznej
  • RTV-AGD
  • Drabiny, Rusztowania
  • Meble
  • Telefony, radiotelefony, telekomunikacja

Tyszer Mariusz
e-mail: Mariusz.Tyszer@innogy.com
tel. 22 821 4265

  • Osprzęt do linii napowietrznych
  • Osprzęt instalacyjny (gniazdka ele., żarówki świetlówki)
  • Słupy + osprzęt 
  • Flota samochodowa, paliwa, gazy
  • Farby, lakiery, normalia
  • Wyposażenie sanitarne

Marta Soczawa
e-mail: Marta.Soczawa@innogy.com
tel. 22 821 4264

  • Geodezja

Borucka Marzena
e-mail: Marzena.Borucka@innogy.com
tel. 22 821 3701

  • Odczyty liczników
  • Artykuły czystościowe
  • Artykuły spożywcze
  • Artukuły biurowe
  • BHP (ochrona osobista, odzież, obuwie, rękawice, sprzęt asekuracyjny)

Piskorz Robert
e-mail: Robert.Piskorz@innogy.com
tel. 22 821 4352

  • Usługi budowlane, Zarządzanie obiektami
  • Utylizacja odpadów
  • Naprawa nawierzchni
  • Usługi PPOŻ, kominiarskie, konserwacja wind, suwnic
  • Ochrona
  • Rozdzielnice nn, SN
  • Stacje (budynek + wyposażenie SN)
  • Złącza pomiarowe i kablowe

Leszczyński Sebastian
e-mail: Sebastian.Leszczynski@innogy.com
tel. 22 821 4216

  • Projekty przyłączeniowe
  • Prace montażowe rozdzielnie WN, SN i nN / przyłącza domowe
  • Transformatory
  • Fotowoltaika

Szal Tomasz
e-mail: Tomasz.Szal@innogy.com
tel. 22 821 4225

  • Narzędzia ręczne i elektronarzędzia

Portal Dostawy RWE Wejdź

Platforma aukcji elektronicznych Wejdź