Wzory umów

Aby usprawnić proces podpisywania umów stworzyliśmy dla Państwa wzory standardowych umów zakupowych. Poniższe wzory standardowych umów zakupowych nie podlegają edycji. Użycie takiego wzoru pozwala skrócić proces podpisania umowy.

Uwaga: W związku z niedawną zmianą nazwy firmy, część dokumentów może być nieaktualna. W celu uzyskania najnowszych wersji, prosimy o kontakt z kupcem prowadzącym dany przetarg.

Kontakt dla dostawców

Wybierz interesujący Cię
zakres odpowiedzialności:

Wybierz zakres
odpowiedzialności:
Kupiec
Zakres odpowiedzialności

Mokwińska-Wnuk Agnieszka
e-mail: Agnieszka.Mokwinska-Wnuk@innogy.com
tel. 22 821 4548

  • Odczyty liczników
  • Badania, pomiary, kontrole, analizy
  • Usługi legalizacji liczników
  • Liczniki energji elektrycznej

Żebrowska Dorota
e-mail: Dorota.Zebrowska@innogy.com
tel. 22 821 42 91

  • Informatyka - Sprzęt

Szal Iwona
e-mail: Iwona.Szal@innogy.com
tel. 22 821 4226

  • Transport
  • Usługi kurierskie i pocztowe
  • Pieczątki i wizytówki
  • Druki firmowe, koperty
  • Wydruki masowe
  • Sprzątanie obiektów

Winiarski Łukasz
e-mail: Lukasz.Winiarski@innogy.com
tel. 22 821 42 62

  • Informatyka - Usługi

Jagiełka Małgorzata
e-mail: Malgorzata.Jagielka@innogy.com
tel. 22 821 4224

  • PR i Eventy
  • Doradztwo, konsalting
  • Marketing
  • Call-center

Cimochowska Małgorzata
e-mail: M.Cimochowska@innogy.com
tel. 22 821 4266

  • Windykacja

Laskowski Marek
e-mail: Marek.Laskowski@innogy.com
tel. 22 821 4112

  • Osprzęt do linii napowietrznych
  • Kable, przewody, mufy, głowice i rury osłonowe
  • Słupy + osprzęt
  • Mierniki do pomiaru wielkości elektrycznej
  • Telefony, radiotelefony, telekomunikacja

Tyszer Mariusz
e-mail: Mariusz.Tyszer@innogy.com
tel. 22 821 4265

  • Ogrodnictwo
  • Osprzęt instalacyjny (gniazdka ele., żarówki świetlówki)
  • Flota samochodowa, paliwa, gazy
  • RTV-AGD
  • Farby, lakiery, normalia
  • Drabiny, Rusztowania
  • Meble
  • Narzędzia ręczne i elektronarzędzia
  • Wyposażenie sanitarne

Soczawa Marta
e-mail: Marta.Soczawa@innogy.com
tel. 22 821 4264

  • Geodezja

Borucka Marzena
e-mail: Marzena.Borucka@innogy.com
tel. 22 821 3701

  • Artykuły czystościowe
  • Artykuły spożywcze
  • Artukuły biurowe
  • BHP (ochrona osobista, odzież, obuwie, rękawice, sprzęt asekuracyjny)

Piskorz Robert
e-mail: Robert.Piskorz@innogy.com
tel. 22 821 4352

  • Usługi budowlane, Zarządzanie obiektami
  • Utylizacja odpadów
  • Naprawa nawierzchni
  • Usługi PPOŻ, kominiarskie, konserwacja wind, suwnic
  • Ochrona
  • Rozdzielnice nn, SN
  • Stacje (budynek + wyposażenie SN)
  • Złącza pomiarowe i kablowe

Leszczyński Sebastian
e-mail: Sebastian.Leszczynski@innogy.com
tel. 22 821 4216

  • Projekty przyłączeniowe
  • Prace montażowe rozdzielnie WN, SN i nN / przyłącza domowe
  • Transformatory

Portal Dostawy RWE Wejdź

Platforma aukcji elektronicznych Wejdź

Koszt połączenia zgodnie z taryfą Twojego operatora