ebok-promo

Poznaj Moje innogy!

Przedstawiamy serwis Moje innogy, w którym:

  • sprawdzisz stan swojego konta,
  • opłacisz swoje rachunki,
  • aktywujesz e-fakturę.

Zaloguj sięNie masz jeszcze konta w Moim innogy?
Zarejestruj się tutaj

Twój certyfikowany sprzedawca energii elektrycznej

toe

W innogy dbamy o swoich Klientów stawiając na jakość świadczonych przez nas usług i bezpieczeństwo dostaw.

Przestrzegamy jasnych i uczciwych zasad współpracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym Certyfikatem Sprzedawcy Energii przyznawanego przez Towarzystwo Obrotu Energią.

innogy Polska jedną z najsilniejszych marek w kraju

superbrands

Dokładamy wszelkich starań, aby codziennie dostarczać naszym Klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

Nasza praca została doceniona podczas XIII edycji konkursu na najsilniejsze marki konsumenckie przeprowadzonego przez międzynarodową organizację Superbrands. Dzięki głosom konsumentów oraz ekspertów zdobyliśmy nagrodę w kategorii dostawca energii dla gospodarstw domowych.

innogy Polska z tytułem Gwiazda Jakości Obsługi 2020

Jakość obsługi

W Salonach innogy Polska obsługujemy rocznie ponad 205 000 Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby na co dzień móc obsługiwać Klientów w sposób sprawny i profesjonalny.

Nasza praca została doceniona przez Klientów, którzy przyznali nam tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi w kategorii „Dostawca energii”. Znaleźliśmy się w gronie najprzyjaźniejszych firm w Polsce, które według konsumentów stosują najwyższe standardy obsługi. Znak Gwiazdy Jakości Obsługi jest rozpoznawany już przez 10 milionów Polaków.

Strefa Silver innogy Polska wyróżniona Znakiem Jakości OK Senior

OK_Senior_logo_rgb_R

innogy Polska jako pierwsza firma z branży energetycznej wprowadziła szereg rozwiązań obsługowych dla seniorów, pod wspólną nazwą Strefa Silver.

Udogodnienia takie jak: dedykowana infolinia, nowe wyposażenie punktów obsługi, strefa komfortu oraz wsparcie specjalnie przeszkolonych pracowników zostały docenione i nagrodzone międzynarodowym certyfikatem OK Senior.