W innogy liczy się każdy klient, dlatego dbamy o wysoką jakość obsługi i świadczonych przez nas usług. A tak nasze starania oceniają klienci:

84%
klientów

jest z nas bardzo zadowolonych

84%
klientów

chce zostać z nami na dłużej

85%
klientów

poleciłaby nas znajomym

85%
klientów

jest zadowolona z wysokiej jakości naszych usług

Podane dane pochodzą z Badania satysfakcji i lojalności klientów masowych innogy Polska S.A. „CSI Jesień 2019” przeprowadzonego przez firmę 4P Research Mix Sp. z o.o.. Badanie przeprowadzono metodą CAPI na próbie 1001 klientów indywidualnych z obszaru Warszawy w okresie październik-listopad 2019 r.

Należymy do czołówki największych firm energetycznych w Europie

innogy Polska S.A. to sprzedawca energii elektrycznej działający głównie na terenie Warszawy. Jako firma znani jesteśmy z innowacyjnych rozwiązań oraz z tego, że dużą wagę przywiązujemy do słuchania głosu klientów. Już blisko 1 mln użytkowników zaufało innogy! Są wśród nich zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Oferujemy szerokie portfolio nowoczesnych produktów i usług. Działamy też na rzecz środowiska, angażując się w rozwój energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

innogy to nie tylko prąd dostarczany do Twojego domu. To też pierwszy w Warszawie i największy w Polsce w pełni elektryczny carsharing – znany jako innogy go!. Jako firma powołaliśmy też do życia Fundację innogy, która realizuje liczne projekty społeczne. Partnerujemy również wielu warszawskim wydarzeniom kulturalnym oraz współpracujemy z Centrum Nauki Kopernik. Zrównoważony rozwój to coś, co nas charakteryzuje. Przyszły kliencie innogy – miło Cię widzieć!

mapa-kadr

Chcesz zostać naszym klientem?
A może masz pytania?

Wypełnij formularz, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą:

Przepraszamy,
wystąpił błąd

Spróbuj ponownie.

powrót

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.

powrót
*Pola wymagane.

Jesteś klientem innogy Polska?

Poznaj serwis Moje innogy, który jest:

 • Prosty i intuicyjny

  Łatwo znajdziesz ważne dla Ciebie informacje. Serwis zaprojektowaliśmy także z myślą o osobach starszych.
 • Pomocny

  Sprawdzisz tam stan konta lub zużycie, zaktualizujesz dane, zapłacisz rachunki za prąd jak i kiedy chcesz.
 • Dostępny na każdym urządzeniu

  Możesz z niego wygodnie korzystać zarówno na komputerze, tablecie i smartfonie.
 • Bezpieczny

  Stosujemy najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa i poufności, by chronić Twoje dane.

Korzystaj z usług dostępnych tylko w Moim innogy:

 • E-FAKTURA

  Bądź eko! Zamień papierową fakturę na elektroniczną. Z e-fakturą Twoje rachunki znajdziesz zawsze w jednym miejscu.
 • E-PŁATNOŚCI

  Opłacaj rachunki szybko i wygodnie. Korzystaj z e-płatności jednorazowych lub automatycznych.
 • E-ODCZYT

  Pożegnaj prognozy i zacznij płacić za rzeczywiste zużycie. Raz w miesiącu podajesz stan licznika, a my na tej podstawie dokonujemy rozliczenia.

Energia ze źródeł konwencjonalnych, a może odnawialnych? Wybierz ofertę, która zmniejszy rachunki za prąd w Twoim domu.

kategoriaEE_pulsing_purple

Energia elektryczna dla Twojego domu

Zacznij oszczędzać dopasowując ofertę do rytmu Twojego dnia

Zobacz Ofertę

Fotowoltaika

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne wraz z projektem i montażem - wybierz swój pakiet

Zobacz Ofertę
promo_pulsing_purple

Nowoczesne rozwiązania dla domu

Zyskaj kontrolę i zmniejsz zużycie energii w swoim domu dzięki sprytnym rozwiązaniom

Zobacz Ofertę

Nasze nagrody

Twój certyfikowany sprzedawca energii elektrycznej

Certyfikowany Sprzedawca Energii logo

W innogy przestrzegamy jasnych i uczciwych zasad współpracy. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo dostaw. Zależy nam na tworzeniu konkurencyjnego rynku sprzedaży energii, dlatego nieustannie promujemy zasady fair play i dbamy o edukację naszych klientów z zakresu nieuczciwych praktyk.

Dowodem i potwierdzeniem skuteczności tych wszystkich działań jest przyznany nam przez Towarzystwo Obrotu Energią prestiżowy Certyfikat Sprzedawcy Energii. To wyjątkowy rodzaj gwarancji dla naszych klientów.

innogy Polska jedną z najsilniejszych marek w kraju

superbrands logo

Nasze działania proklienckie zostały docenione podczas XIV edycji konkursu na najsilniejsze marki konsumenckie w Polsce. Głosami konsumentów i ekspertów zostaliśmy uznani za jedną z wiodących marek w kategorii dostawca energii dla gospodarstw domowych.

Superbrands to tytuł przyznawany markom, które cechuje silny wizerunek oraz najlepsza reputacja w swojej dziedzinie. To dla nas bardzo cenne wyróżnienie!

innogy Polska Gwiazdą Jakości Obsługi 2020

Jakość obsługi logo

Właściwa obsługa to dla nas priorytetowa sprawa. Rocznie salony innogy Polska odwiedza ponad 205 000 klientów, którym chcemy dostarczać jak najlepsze usługi – sprawnie i profesjonalnie.

Nasza praca już kolejny raz została doceniona, w 2020 roku znaleźliśmy się w gronie najprzyjaźniejszych firm w Polsce otrzymując tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi w kategorii „Dostawca energii”. To ważna nagroda, bo przyznawana przez samych klientów.

Strefa Silver innogy Polska wyróżniona Znakiem Jakości OK Senior

OK senior logo

innogy Polska dba również o osoby starsze! Jako pierwsza firma z branży energetycznej wprowadziliśmy szereg rozwiązań obsługowych dla seniorów.

Nasza Strefa Silver to udogodnienia takie jak: dedykowana infolinia, wsparcie specjalnie przeszkolonych pracowników czy dostosowanie salonów do potrzeb osób starszych. Za te inicjatywy zostaliśmy docenieni międzynarodowym certyfikatem OK Senior.

Strefa Silver innogy Polska doceniona

logo Złota Słuchawka

Program „Strefa Silver” innogy Polska, czyli specjalne rozwiązania obsługowe dla seniorów, został wyróżniony pierwszą nagrodą w konkursie Złota Słuchawka 2020 w kategorii „Doskonała komunikacja z klientami”.

To wyróżnienie przyznawane jest już od 12 lat przez Stowarzyszenie Marketingu SMB. Prestiżową nagrodą doceniane są najlepsze praktyki zarządzania i projekty związane z działalnością branży call/contact center.

innogy Polska nagrodzone certyfikatem Eko-Firma

Eko-Firma certyfikat

W innogy Polska stawiamy na zrównoważony rozwój i ekologiczne inicjatywy. Od lat angażujemy się w działania ekologiczne, a ich celem jest popularyzacja i rozwój energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.

Naszą pracę doceniła Kapituła Forum Biznesu, nagradzając markę tytułem Eko-Firmy. Certyfikat przyznawany jest w ramach programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności. To dowód na to, że innogy to marka solidna i wrażliwa na potrzeby otoczenia, a także społecznie zaangażowana.

Certyfikat Green Office dla innogy Polska

Green Office

Kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni za nasze działania na rzecz środowiska. Doceniono zielone zmiany w naszym biurze, projekty i aktywności prowadzone w ramach programu innogy goes green oraz ekologiczne rozwiązania dla klientów.

Przyznanie nagrody przez Fundację dla Edukacji Ekologicznej wymaga spełnienia licznych kryteriów i poprzedzone jest szczegółowym audytem. To potwierdzenie, że innogy Polska jest marką świadomą ekologicznie i aktywnie angażuje się w działania sprzyjające środowisku naturalnemu.

startups-promo

Komercjalizujesz innowacyjne rozwiązanie, produkt lub usługę? Miło Cię widzieć.

 • Docieraj do nowych klientów
 • Używaj naszych kanałów sprzedaży
 • Zdobądź niezbędną wiedzę rynkową
 • Nie trać czasu na biurokrację

Współpracuj z innogy