ebok-promo

Poznaj Moje innogy!

Przedstawiamy serwis Moje innogy, w którym bez wychodzenia z domu:

  • sprawdzisz stan swojego konta,
  • opłacisz swoje rachunki,
  • aktywujesz e-fakturę.

Zaloguj sięNie masz jeszcze konta w Moim innogy?
Zarejestruj się tutaj

Twój certyfikowany sprzedawca energii elektrycznej

toe

W innogy dbamy o swoich klientów stawiając na jakość świadczonych przez nas usług i bezpieczeństwo dostaw.

Przestrzegamy jasnych i uczciwych zasad współpracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym Certyfikatem Sprzedawcy Energii przyznawanym przez Towarzystwo Obrotu Energią.

innogy Polska jedną z najsilniejszych marek w kraju

superbrands

Dokładamy wszelkich starań, aby codziennie dostarczać naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

Nasza praca została doceniona podczas XIII edycji konkursu na najsilniejsze marki konsumenckie przeprowadzonego przez międzynarodową organizację Superbrands. Dzięki głosom konsumentów oraz ekspertów zdobyliśmy nagrodę w kategorii dostawca energii dla gospodarstw domowych.

innogy Polska z tytułem Gwiazda Jakości Obsługi 2021

Jakość obsługi

W salonach innogy Polska obsługujemy rocznie ponad 205 000 klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby na co dzień móc obsługiwać klientów w sposób sprawny i profesjonalny.

Nasza praca została doceniona przez klientów, którzy przyznali nam tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi w kategorii „Dostawca energii”. Znaleźliśmy się w gronie najprzyjaźniejszych firm w Polsce, które według konsumentów stosują najwyższe standardy obsługi. Znak Gwiazdy Jakości Obsługi jest rozpoznawany już przez 10 milionów Polaków.

Strefa Silver innogy Polska wyróżniona Znakiem Jakości OK Senior

OK_Senior_logo_rgb_R

innogy Polska jako pierwsza firma z branży energetycznej wprowadziła szereg rozwiązań obsługowych dla seniorów, pod wspólną nazwą Strefa Silver.

Udogodnienia takie jak: dedykowana infolinia, nowe wyposażenie punktów obsługi, strefa komfortu oraz wsparcie specjalnie przeszkolonych pracowników zostały docenione i nagrodzone międzynarodowym certyfikatem OK Senior.

Strefa Silver innogy Polska wyróżniona w konkursie Złota Słuchawka

Za wprowadzone rozwiązania obsługowe dla seniorów pod wspólną nazwą Strefa Silver zdobyliśmy pierwszą nagrodę w kategorii „Doskonała komunikacja z klientami” w konkursie Złota Słuchawka 2020.

Konkurs "Złota Słuchawka" organizowany jest od 12 lat przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. To wyjątkowe wydarzenie polskiej branży call/contact center i jedyny konkurs branżowy, którego celem jest promocja najlepszych praktyk zarządzania działalnością CC, najlepszych projektów realizowanych w tego typu strukturach oraz firm i osób budujących profesjonalizm tej branży.

innogy Polska uhonorowane certyfikatem Eko‑Firma

Eko-Firma certyfikat

W innogy Polska stawiamy na zrównoważony rozwój i ekologiczne inicjatywy. Naszą pracę doceniła Kapituła Forum Biznesu, nagradzając markę tytułem Eko-Firmy. Certyfikat przyznawany jest w ramach programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności.

Wyróżnieniem mogą się poszczycić firmy, które podejmują się działań proekologicznych oraz uwzględniają w swoich inicjatywach wymogi ochrony środowiska. To dowód na to, że innogy to marka solidna i wrażliwa na potrzeby otoczenia, a także społecznie zaangażowana.

Certyfikat Green Office dla innogy Polska

Green Office

Kolejny raz zostaliśmy wyróżnieni za nasze działania na rzecz środowiska. Doceniono zielone zmiany w naszym biurze, projekty i aktywności prowadzone w ramach programu innogy goes green oraz ekologiczne rozwiązania dla klientów.

Przyznanie nagrody przez Fundację dla Edukacji Ekologicznej wymaga spełnienia licznych kryteriów i poprzedzone jest szczegółowym audytem. To potwierdzenie, że innogy Polska jest marką świadomą ekologicznie i aktywnie angażuje się w działania sprzyjające środowisku naturalnemu.