Nasza propozycja

Wierzymy, że kluczem do innowacji jest partnerstwo. Współpracujemy z twórcami rozwiązań, produktów lub usług, którzy poszukują możliwości sprawdzenia modelu biznesowego lub dokonania jego zwrotu. Oferujemy to w czym naprawdę jesteśmy dobrzy – możliwości testu i skalowania biznesu, zarówno w Polsce jak i w Europie.

Współpraca z innogy to...

Dostęp do klientów

Skróć czas dotarcia, potwierdź z nami hipotezy modelu biznesowego

Dostęp do kanałów sprzedaży

Nie buduj od podstaw - skorzystaj z naszych rozbudowanych kanałów sprzedaży i obsługi Klientów

Wiedza rynkowa

Zweryfikuj propozycję wartości i grupy docelowe w oparciu o historyczne dane, bieżące trendy i opinie Klientów - to nasza codzienność

Tempo pracy

Skorzystaj z szybkiej ścieżki partnerstwa, bez zbędnej biurokracji, trudnych decyzji i długiego "może"

Szukamy rozwiązań, produktów i usług z obszarów...

Inteligentne & Połączone

Rozwijamy ekscytujące obszary innowacji, które mogą zmienić sposób w jaki żyjemy

 • Bezpieczeństwo
 • Inteligentny biznes
 • Inteligentna codzienność
 • Uczenie i zachowanie kontekstowe

Rozwiązania miejskie

Kreujemy rozwiązania, które podnoszą standard i jakość życia w europejskich megamiastach

 • Rozwiązania dla mieszkańców
 • Transport miejski
 • Energia miejska

Cyfrowa zmiana

Identyfikujemy i wspieramy nowe cyfrowe modele biznesowe z potencjałem do zrewolucjonizowania tradycyjnego świata energii

 • Wytwarzanie energii
 • Zarządzanie siecią
 • Obrót energią
 • Sprzedaż energii

Big Data

Dla nas, dane to nowy zasób. Poszukujemy algorytmów i rozwiązań wpierających innowacje, celem zmaksymalizowania korzyści dla Klientów oraz naszej firmy

 • Zarządzanie aktywami
 • Styl życia Klientów
 • Prywatność & Zaufanie
 • Przełomowe technologie

Zobacz jakie to proste...

Poznaj nasz zespół...

mbd

Magdalena Borek-Dwojak

Digital & Innowacje
Dyrektor

me

Małgorzata Eull

Sprzedaż Klienci Biznesowi
Dyrektor

sj

Sebastian Janda

Sprzedaż Klienci Masowi
Dyrektor

as

Artur Stawiarski

Rozwój przedsiębiorstwa / M&A
Dyrektor

Jesteś przekonany o tym, że Twoje rozwiązanie, produkt lub usługa może dołaczyć do innogy?

Skontaktuj się z Bartkiem,

Koordynatorem innowacji innogy, który odpowie na wszystkie ewentualne pytania oraz przeprowadzi Twój start-up przez proces współpracy z nami. Opowiedz nam o swojej działalności, przesyłając nam krótkie memo (w dowolnej formie) na adres:


startup@innogy.com

bb

Bartłomiej Budnicki

Koordynator innowacji

Newsletter innogy 

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco

Newsletter innogy to regularna porcja inspiracji, nowinek ze świata innowacji innogy oraz miejsce publikacji aktualnie poszukiwanych rozwiązań, usług lub produktów.

Zapisz się na newsletter

Przepraszamy,
wystąpił błąd

Spróbuj ponownie.

powrót

Dziękujemy,
Twój e-mail został zapisany do bazy subskrybentów.

powrót

pełna treść

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez innogy Polska S.A. w celu realizacji zapytania zawartego w formularzu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. 2016, poz. 922 z późn.zm.) informujemy, że innogy Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (00-347), ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 41, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, nr 0000011733, NIP 525-00-00-794, kapitał zakładowy 75.066.000 zł (wpłacony w całości), jest administratorem danych osobowych zawartych w formularzu. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz przy tym niezbędne do realizacji zapytania zawartego w formularzu.

pełna treść

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie informacji handlowych i materiałów reklamowych drogą elektroniczną lub telefoniczną na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu, w tym także z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących, przez innogy Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (00-347), ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 41, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, nr 0000011733, NIP 525-00-00-794, kapitał zakładowy 75.066.000 zł (wpłacony w całości).

 

Zainspiruj się

news1

Ultraszybkie ładowanie autobusów. Kwestia sekund!

Ładowanie pojazdu elektrycznego w zaledwie 15 sekund? To możliwe. 13 stacji szybkiego ładowania stanie w Genewie na trasie prowadzącej z lotniska na podmiejskie osiedla. Dwanaście ekologicznych pojazdów będzie przewozić nawet 10 tysięcy osób dziennie. Szacuje się, że dzięki temu aż o tysiąc ton rocznie zmniejszy się emisja CO2 w mieście.

news2

Oto ubrania przyszłości. Mariaż mody i zielonej energii

Sportowa kurtka naładowana na słońcu rozgrzeje cię w chłodny wieczór jak kaloryfer, a torba wyłożona maleńkimi panelami solarnymi umożliwi szybkie znalezienie kluczy nawet w kompletnych ciemnościach. Te rzeczy nosi się naprawdę.

news3

W 80 dni dookoła świata elektrycznymi samochodami

Jedenaście drużyn ma do pokonania trasę prowadzącą przez Europę, Azję i Amerykę Północną. Odwiedzą dwadzieścia krajów, pokonają blisko 25 tysięcy kilometrów. - To przygoda życia. I to w jakich wozach? Szybkich, wygodnych, cichych i ekologicznych. Czego chcieć więcej? - ekscytuje się kierowca Armand Figueras w rozmowie z "Metro News Canada".

Poznaj innogy, twórz z nami skalę