Energia elektryczna dla firm

Posiadamy kompleksową ofertę energii elektrycznej dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Poznaj Ofertę

Gaz do produkcji lub ogrzewania

Dla klientów biznesowych wzbogaciliśmy portfolio o ofertę gazową

Poznaj Ofertę

Fotowoltaika dla firm

Oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne dla firm wraz z projektem i montażem

Poznaj Ofertę
startups-promo

Komercjalizujesz innowacyjne rozwiązanie, produkt lub usługę? Miło Cię widzieć.

  • Uzyskaj dostęp do naszych Klientów
  • Używaj naszych kanałów sprzedaży
  • Zdobądź niezbędną wiedzę rynkową
  • Nie trać czasu na biurokracje

Współpracuj z innogy

Certyfikowany Sprzedawca Energii Towarzystwa Obrotu Energią

certyfikowany-sprzedawca-energii-alpha

innogy mając na uwadze jakość świadczonych usług promuje zasady fair play i dba o systematyczną edukację Klientów. Dowodem i potwierdzeniem stosowania przez firmę jasnych i uczciwych zasad rynkowych jest prestiżowy Certyfikat Sprzedawcy Energii TOE przyznany innogy Polska S.A. przez Towarzystwo Obrotu Energią.

Skontaktuj się z nami

22 821 46 40

Jeśli na naszej stronie nie odnalazłeś niezbędnych informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie lub skorzystaj z dostępnego formularza.

Masz pytania? Oddzwonimy!

Wypełnij formularz, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą:

Przepraszamy,
wystąpił błąd

Spróbuj ponownie.

powrót

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.

powrót
pełna treść

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez innogy Polska S.A. w celu realizacji zapytania zawartego w formularzu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. 2016, poz. 922 z późn.zm.) informujemy, że innogy Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (00-347), ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 41, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, nr 0000011733, NIP 525-00-00-794, kapitał zakładowy 75.066.000 zł (wpłacony w całości), jest administratorem danych osobowych zawartych w formularzu. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz przy tym niezbędne do realizacji zapytania zawartego w formularzu.

pełna treść

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie informacji handlowych i materiałów reklamowych drogą elektroniczną lub telefoniczną na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu, w tym także z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących, przez innogy Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (00-347), ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 41, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, nr 0000011733, NIP 525-00-00-794, kapitał zakładowy 75.066.000 zł (wpłacony w całości).