Gniazdko wifi już w ofercie innogy Polska

01/12/2016
1230x615
  • Po przeprowadzeniu udanego pilotażu, w okresie 3-24  grudnia innogy Polska rozpoczyna świąteczną promocję wynajmu inteligentnych gniazdek wifi
  • Inteligentne gniazdka wifi to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia wiele możliwości,
    w tym oszczędność prądu i zwiększa poziom bezpieczeństwa w domu
  • Dzięki połączeniu gniazdka z aplikacją w urządzeniu mobilnym możliwe jest zdalne kontrolowanie domowych sprzętów

innogy Polska  wprowadza inteligentne gniazdka wifi do swojej oferty. Począwszy od 3 grudnia, w promocji „Blask Świąt”   Klienci będą mogli zamówić ten innowacyjny produkt, wynajmując go bezpośrednio poprzez serwis internetowy innogy, infolinię oraz w salonach. To urządzenie zapewnia użytkownikom możliwość optymalizacji wydatków, wygodę i bezpieczeństwo.

Inteligentny dom kojarzy się zazwyczaj nie tylko z wygodą i komfortem, ale również z wysoką ceną. Na szczęście istnieją rozwiązania, które zaprzeczają tej tezie. Nasza oferta udowadnia, że inteligentny dom nie musi być drogi. Gniazdka wifi, choć są jedynie elementem systemu domowej automatyki, to łączą przystępną cenę z  innowacyjnymi rozwiązaniami - mówi Magdalena Borek-Dwojak, Dyrektor Digital i Innowacje. - Wystarczy podłączyć do niego domowy sprzęt czy oświetlenie, a jego aktywację ustawić na ekranie telefonu. Specjalnie dedykowana aplikacja mobilna, pozwala nam na zdalne sterowanie każdym podłączonym domowym urządzeniem i kontrolowanie zużycia energii.

Inteligentne gniazdko wifi jest połączeniem kontaktu elektrycznego z nowoczesną technologią, pozwalającą na przesyłanie danych bezprzewodowo do aplikacji mobilnej. Dzięki temu posiada ono wiele praktycznych funkcji. Użytkownik takiego gniazdka może po wyjściu z domu upewnić się, czy podłączony do niego sprzęt jest wyłączony, a jeśli nie – zdalnie go wyłączyć. Dzięki temu, nie będzie się martwić, czy prostownica do włosów albo żelazko są wyłączone z sieci.

Dzięki inteligentnemu gniazdku można też sprawdzić, ile energii pobierają poszczególne sprzęty elektryczne w domu. Pozwoli to na zracjonalizowanie wydatków na prąd poprzez rezygnację z korzystania z wybranych urządzeń lub wymianę ich na bardziej energooszczędne.

Zastosowanie inteligentnych gniazdek może przełożyć się nie tylko na oszczędności zużycia prądu, ale zwiększy także bezpieczeństwo domów i mieszkań, podczas gdy domownicy będą na przykład na wakacjach. Urlopowicze będą mogli zdalnie włączać lampy, telewizor czy radio, aby stworzyć wrażenie swojej obecności. Z pewnością pozwoli to w wielu przypadkach uniknąć włamania do mieszkania.

Ile kosztuje usługa

24 miesiące: 1 gniazdko to 11,75 zł brutto miesięcznie; 2 i więcej to 10,99 zł brutto / 1 szt.  miesięcznie;

36 miesięcy: 1 gniazdko to 8,75 zł brutto miesięcznie; 2 i więcej to 7,99 zł brutto/ 1 szt.  miesięcznie;

48 miesięcy: 1 gniazdko to 5,75 zł brutto miesięcznie; 2 i więcej to 4,99 zł brutto/ 1 szt.  miesięcznie.

Aby skorzystać z tego urządzenia klient powinien posiadać urządzenie mobilne (smartfon lub tablet) z systemem Android 4.0 lub IOS 6.0 (lub późniejszymi wersjami). Potrzebne jest także posiadanie w domu sieci wifi - internetowej sieci bezprzewodowej, służącej do łączenia  inteligentnych urządzeń do routera, którym może być domowy modem, a nawet smartfon. Instalacja jest bardzo prosta. Po wynajęciu urządzenia i powrocie do domu wystarczy połączyć się z wifi i pobrać aplikację mobilną na swoje urządzenie przenośne. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy włożyć gniazdka wifi do wybranych kontaktów i dodać je do aplikacji mobilnej. I gotowe, teraz trzeba już tylko podłączyć urządzenia i można wygodnie zarządzać ich pracą poprzez telefon czy tablet.

Opłaty za wynajem gniazdek doliczane są do rozliczenia  za energię elektryczną.

Tagi aktualności: