System Oceny Dostawców

System Oceny Dostawców (SOD) pozwala nam dokonywać zakupów na najwyższym poziomie i promować firmy, które takie usługi zapewniają. Ocena SOD to:

Ocenę wykorzystujemy również w Postępowaniach Zakupowych podczas wyboru dostawców. Dzięki temu o wygraniu przetargu decyduje nie tylko aspekt poziomu cen, ale również ocena usług realizowanych przez dostawców. Ocena SOD wskazuje dostawcę realizującego najwyższą jakość, za którą jesteśmy w stanie „zapłacić” więcej.

Dostawcy, którzy nie podchodzą profesjonalnie do współpracy z innogy i realizują usługi na niskim (niezadowalającym) poziomie i którzy nie wykazują chęci podjęcia działań korygujących w celu zapewnienia wyższej jakości dostarczanych usług, nie będą otrzymywać nowych zleceń. Pozwoli to sukcesywnie usuwać ich z portfolio dostawców innogy.

Mamy nadzieję, że wprowadzenie SOD pozwoli przede wszystkim na umocnienie dobrego wizerunku innogy wśród Klientów naszej firmy. Klienci innogy postrzegają nas poprzez pryzmat naszych podwykonawców, np. jak szybko zostanie przeprowadzone usuwanie awarii sieci, czy jak zostanie zrealizowane przyłącze elektroenergetyczne. Klienci innogy są również Klientami naszych Dostawców.

Szczegóły znajdują się w załączniku.

Kontakt dla dostawców

Wybierz interesujący Cię
zakres odpowiedzialności:

Wybierz zakres
odpowiedzialności:
Kupiec
Zakres odpowiedzialności

Mokwińska-Wnuk Agnieszka
e-mail: Agnieszka.Mokwinska@innogy.com
tel. 22 821 4548

  • Prace montażowe rozdzielnie WN, SN i nN / przyłącza domowe
  • Gaz
  • Farmy wiatrowe
  • Badania, pomiary, kontrole, analizy
  • Usługi inżynieryjne WN

Bielińska Aneta
e-mail: Aneta.Bielinska@innogy.com
tel. 22 821 4263

  • Pieczątki i wizytówki
  • BHP (ochrona osobista, odzież, obuwie, rękawice, sprzęt asekuracyjny)
  • Druki firmowe, koperty
  • Wierzytelności

Leszczuk Iwona
e-mail: Iwona.Leszczuk@innogy.com
tel. 22 821 4226

  • Projekty przyłączeniowe
  • Transport
  • Sprzątanie
  • Ochrona
  • Ogrodnictwo

Kruk Kazimierz
e-mail: Kazimierz.Kruk@innogy.com
tel. 22 821 4262

  • Osprzęt i aparatura SN
  • Stacje (budynek + wyposażenie SN)
  • Liczniki energji elektrycznej
  • Mierniki do pomiaru wielkości elektrycznej
  • Transformatory

Pac Maciej
e-mail: Maciej.Pac@innogy.com
tel. 22 821 4083

  • Projekty przyłączeniowe
  • Prace montażowe rozdzielnie WN, SN i nN / przyłącza domowe
  • Geodezja

Jagiełka Małgorzata
e-mail: Malgorzata.Jagielka@innogy.com
tel. 22 821 4224

  • Marketing i badania marketingowe
  • Doradztwo, konsalting
  • PR

Laskowski Marek
e-mail: Marek.Laskowski@innogy.com
tel. 22 821 4112

  • Drabiny, Rusztowania
  • Głowice i mufy
  • Informatyka
  • Kable
  • Meble
  • RTV-AGD

Tyszer Mariusz
e-mail: Mariusz.Tyszer@innogy.com
tel. 22 821 4265

  • Usługi budowlane
  • Farby, lakiery
  • Osprzęt instalacyjny (gniazdka ele., żarówki świetlówki)
  • Słupy + osprzęt
  • Wyposażenie sanitarne
  • Materiały budowlane
  • Paliwa, gazy

Borucka Marzena
e-mail: Marzena.Borucka@innogy.com
tel. 22 821 3701

  • Projekty przyłączeniowe
  • Artykuły czystościowe
  • Artukuły biurowe
  • Artykuły spożywcze
  • Odczyty liczników

Natalia Gąsiorowska
e-mail: Natalia.Gasiorowska@innogy.com
tel. 22 821 3109

  • Marketing i badania marketingowe
  • Doradztwo, konsalting
  • PR
  • Szkolenia
  • Telefony, radiotelefony, telekomunikacja

Piskorz Robert
e-mail: Robert.Piskorz@innogy.com
tel. 22 821 4352

  • Usługi budowlane
  • Złącza pomiarowe i kablowe
  • Rozdzielnice nn, SN
  • Naprawa nawierzchni
  • Usługi PPOŻ, kominiarskie, konserwacja wind, suwnic
  • Utylizacja odpadów

Leszczyński Sebastian
e-mail: Sebastian.Leszczynski@innogy.com
tel. 22 821 4216

  • Fotowoltaika

Szal Tomasz
e-mail: Tomasz.Szal@innogy.com
tel. 22 821 4225

  • Narzedzia ręczne, elektronarzędzia, izolowane

Portal Dostawy RWE Wejdź

Platforma aukcji elektronicznych Wejdź