System Oceny Dostawców

System Oceny Dostawców (SOD) pozwala nam dokonywać zakupów na najwyższym poziomie i promować firmy, które takie usługi zapewniają. Ocena SOD to:

Ocenę wykorzystujemy również w Postępowaniach Zakupowych podczas wyboru dostawców. Dzięki temu o wygraniu przetargu decyduje nie tylko aspekt poziomu cen, ale również ocena usług realizowanych przez dostawców. Ocena SOD wskazuje dostawcę realizującego najwyższą jakość, za którą jesteśmy w stanie „zapłacić” więcej.

Dostawcy, którzy nie podchodzą profesjonalnie do współpracy z innogy i realizują usługi na niskim (niezadowalającym) poziomie i którzy nie wykazują chęci podjęcia działań korygujących w celu zapewnienia wyższej jakości dostarczanych usług, nie będą otrzymywać nowych zleceń. Pozwoli to sukcesywnie usuwać ich z portfolio dostawców innogy.

Mamy nadzieję, że wprowadzenie SOD pozwoli przede wszystkim na umocnienie dobrego wizerunku innogy wśród Klientów naszej firmy. Klienci innogy postrzegają nas poprzez pryzmat naszych podwykonawców, np. jak szybko zostanie przeprowadzone usuwanie awarii sieci, czy jak zostanie zrealizowane przyłącze elektroenergetyczne. Klienci innogy są również Klientami naszych Dostawców.

Szczegóły znajdują się w załączniku.

Kontakt dla dostawców

Wybierz interesujący Cię
zakres odpowiedzialności:

Wybierz zakres
odpowiedzialności:
Kupiec
Zakres odpowiedzialności

Mokwińska-Wnuk Agnieszka
e-mail: Agnieszka.Mokwinska-Wnuk@innogy.com
tel. 22 821 4548

  • Badania, pomiary, kontrole, analizy
  • Farmy wiatrowe

Żebrowska Dorota
e-mail: Dorota.Zebrowska@innogy.com
tel. 22 821 42 91

  • Informatyka - Sprzęt

Leszczuk Iwona
e-mail: Iwona.Leszczuk@innogy.com
tel. 22 821 4226

  • Sprzątanie obiektów
  • Transport
  • Windykacja
  • Ogrodnictwo
  • Usługi kurierskie i pocztowe
  • Call-center
  • Druki firmowe, koperty
  • Wydruki masowe

Pac Maciej
e-mail: Maciej.Pac@innogy.com
tel. 22 821 4083

  • Geodezja
  • Usługi legalizacji liczników
  • Liczniki energii elektrycznej

Jagiełka Małgorzata
e-mail: Malgorzata.Jagielka@innogy.com
tel. 22 821 4224

  • PR i Eventy
  • Marketing i badania marketingowe
  • Call-center

Laskowski Marek
e-mail: Marek.Laskowski@innogy.com
tel. 22 821 4112

  • Kable, przewody, mufy, głowice i rury osłonowe
  • Mierniki do pomiaru wielkości elektrycznej
  • RTV-AGD
  • Drabiny, Rusztowania
  • Meble

Tyszer Mariusz
e-mail: Mariusz.Tyszer@innogy.com
tel. 22 821 4265

  • Osprzęt do linii napowietrznych
  • Osprzęt instalacyjny (gniazdka ele., żarówki świetlówki)
  • Słupy + osprzęt 
  • Flota samochodowa, paliwa, gazy
  • Farby, lakiery, normalia
  • Wyposażenie sanitarne

Borucka Marzena
e-mail: Marzena.Borucka@innogy.com
tel. 22 821 3701

  • Odczyty liczników
  • Artykuły czystościowe
  • Artykuły spożywcze
  • Artukuły biurowe
  • BHP (ochrona osobista, odzież, obuwie, rękawice, sprzęt asekuracyjny)

Natalia Gąsiorowska
e-mail: Natalia.Gasiorowska@innogy.com
tel. 22 821 3109

  • Doradztwo, konsalting
  • Informatyka - Usługi
  • Telefony, radiotelefony, telekomunikacja

Piskorz Robert
e-mail: Robert.Piskorz@innogy.com
tel. 22 821 4352

  • Usługi budowlane, Zarządzanie obiektami
  • Utylizacja odpadów
  • Naprawa nawierzchni
  • Usługi PPOŻ, kominiarskie, konserwacja wind, suwnic
  • Ochrona
  • Rozdzielnice nn, SN
  • Stacje (budynek + wyposażenie SN)
  • Złącza pomiarowe i kablowe

Leszczyński Sebastian
e-mail: Sebastian.Leszczynski@innogy.com
tel. 22 821 4216

  • Projekty przyłączeniowe
  • Prace montażowe rozdzielnie WN, SN i nN / przyłącza domowe
  • Transformatory
  • Fotowoltaika

Szal Tomasz
e-mail: Tomasz.Szal@innogy.com
tel. 22 821 4225

  • Narzedzia ręczne, elektronarzędzia, izolowane

Portal Dostawy RWE Wejdź

Platforma aukcji elektronicznych Wejdź