Szczegóły:

Przetarg wygrała firma ELTOM Instalatorstwo Elektryczne Witold Tomasiewicz

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

Przetarg nr PZ-3604 na  modernizację rozdzielni 110 kV stacji RPZ Kaliszówka. 

Zgłoszenie chęci wzięcia udziału w Przetargu odbywa się na podstawie zeskanowanego wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszenia (Załącznik 1), który należy wysłać mailem w terminie do 23.03.2018r. do godziny 1200 na e-mail: agnieszka.mokwinska-wnuk@innogy.com

Przetarg wygrała firma ELBUD WARSZAWA.








Szczegóły:

Przetarg nr PZ- 3629 na wykonanie projektu przebudowy dróg wewnętrznych RPZ Natolin.

Zgłoszenie chęci wzięcia udziału w Przetargu odbywa się na podstawie zeskanowanego wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszenia (Załącznik 1), które należy wysłać mailem w terminie do 13.04.2018r. do godziny 12.00 na e-mail: magda.przylucka@innogy.com

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

Przetarg publiczny nr PZ-3174 na dostawę liczników komunalnych energii elektrycznej .

Przetarg wygrała firma APATOR SA.

Szczegóły:

Wyprodukowanie, dostawa i montaż dwóch

transformatorów 110/15/15 kV 63 MVA


Przetarg wygrała firma ZREW Transformatory SA

Szczegóły:

Zgłoszenie chęci wzięcia udziału w Przetargu odbywa się na podstawie zeskanowanego wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszenia (Załącznik 1), który należy wysłać mailem w terminie do 08.06.2018r. do godziny 1200 na e-mail: Robert.Piskorz@innogy.com

Postępowanie UNIEWAŻNIONO.

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

PZ-3716

Wykonanie budowy kabla światłowodowego

Wyłoniono trzy firmy do realizacji zadań: DAMP-SERWIS;PBSW SA; NET-INSTAL

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

Zgłoszenie chęci wzięcia udziału w Przetargu odbywa się na podstawie zeskanowanego wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszenia (Załącznik 1), które należy wysłać mailem w terminie do 11.05.2018r. do godziny 1200 na e-mail: Mariusz.Tyszer@innogy.com 
Wygrała firma Fiori

Firmy składające oferty na projektowanie lub wykonawstwo robót elektroenergetycznych nN, SN i WN są zobowiązane posiadać certyfikat innogy Stoen Operator Sp. z.o.o.

Informacji dotyczących warunków Otrzymania certyfikatu udziela:

Michał Janiszewski

tel. +48 22 821 47 26
e-mail: michal.janiszewski@innogy.com

Kontakt dla dostawców

Wybierz interesujący Cię
zakres odpowiedzialności:

Wybierz zakres
odpowiedzialności:
Kupiec
Zakres odpowiedzialności

Mokwińska-Wnuk Agnieszka
e-mail: Agnieszka.Mokwinska-Wnuk@innogy.com
tel. 22 821 4548

  • Badania, pomiary, kontrole, analizy
  • Usługi legalizacji liczników
  • Liczniki energji elektrycznej
  • Farmy wiatrowe

Żebrowska Dorota
e-mail: Dorota.Zebrowska@innogy.com
tel. 22 821 42 91

  • Informatyka - Sprzęt

Leszczuk Iwona
e-mail: Iwona.Leszczuk@innogy.com
tel. 22 821 4226

  • Ogrodnictwo
  • Sprzątanie obiektów
  • Transport
  • Usługi kurierskie i pocztowe
  • Windykacja
  • Pieczątki i wizytówki
  • Druki firmowe, koperty
  • Wydruki masowe

Pac Maciej
e-mail: Maciej.Pac@innogy.com
tel. 22 821 4083

  • Geodezja
  • Usługi legalizacji liczników
  • Liczniki energii elektrycznej

Jagiełka Małgorzata
e-mail: Malgorzata.Jagielka@innogy.com
tel. 22 821 4224

  • PR i Eventy
  • Marketing i badania marketingowe
  • Call-center

Laskowski Marek
e-mail: Marek.Laskowski@innogy.com
tel. 22 821 4112

  • Kable, przewody, mufy, głowice i rury osłonowe
  • Mierniki do pomiaru wielkości elektrycznej
  • RTV-AGD
  • Drabiny, Rusztowania
  • Meble

Tyszer Mariusz
e-mail: Mariusz.Tyszer@innogy.com
tel. 22 821 4265

  • Osprzęt do linii napowietrznych
  • Osprzęt instalacyjny (gniazdka ele., żarówki świetlówki)
  • Słupy + osprzęt 
  • Flota samochodowa, paliwa, gazy
  • Farby, lakiery, normalia
  • Wyposażenie sanitarne

Marta Soczawa
e-mail: Marta.Soczawa@innogy.com
tel. 22 821 4264

  • Geodezja

Borucka Marzena
e-mail: Marzena.Borucka@innogy.com
tel. 22 821 3701

  • Odczyty liczników
  • Artykuły czystościowe
  • Artykuły spożywcze
  • Artukuły biurowe
  • BHP (ochrona osobista, odzież, obuwie, rękawice, sprzęt asekuracyjny)

Natalia Gąsiorowska
e-mail: Natalia.Gasiorowska@innogy.com
tel. 22 821 3109

  • Doradztwo, konsalting
  • Informatyka - Usługi
  • Telefony, radiotelefony, telekomunikacja

Piskorz Robert
e-mail: Robert.Piskorz@innogy.com
tel. 22 821 4352

  • Usługi budowlane, Zarządzanie obiektami
  • Utylizacja odpadów
  • Naprawa nawierzchni
  • Usługi PPOŻ, kominiarskie, konserwacja wind, suwnic
  • Ochrona
  • Rozdzielnice nn, SN
  • Stacje (budynek + wyposażenie SN)
  • Złącza pomiarowe i kablowe

Leszczyński Sebastian
e-mail: Sebastian.Leszczynski@innogy.com
tel. 22 821 4216

  • Projekty przyłączeniowe
  • Prace montażowe rozdzielnie WN, SN i nN / przyłącza domowe
  • Transformatory
  • Fotowoltaika

Szal Tomasz
e-mail: Tomasz.Szal@innogy.com
tel. 22 821 4225

  • Narzedzia ręczne, elektronarzędzia, izolowane

Portal Dostawy RWE Wejdź

Platforma aukcji elektronicznych Wejdź