Szczegóły:

Zgłoszenie chęci wzięcia udziału w Przetargu odbywa się na podstawie zeskanowanego wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszenia - Załącznik 1, który należy wysłać mailem w terminie do 11.08.2017r. do godziny 1200 na e-mail: mariusz.tyszer@innogy.com 
Wygrała firma Olmex

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

Zgłoszenie chęci wzięcia udziału w Przetargu odbywa się na podstawie zeskanowanego wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszenia (Załącznik 1), który należy wysłać mailem w terminie do 18.09.2017r. do godziny 1200 na e-mail: mariusz.tyszer@innogy.com  

W sprawach technicznych: Mariusz Gajda (22) 82-15123, 664-408-746
Wygrała firma: Wacker Neuson.

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

PZ-2522 dot Przewozu osób.
Zgłoszenie chęci wzięcia udziału w Przetargu odbywa się na podstawie zeskanowanego wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszenia (Załącznik 1), który należy wysłać mailem w terminie do 18.09.2017r. do godziny 1600 na e-mail: iwona.leszczuk@innogy.com

Przetarg wygrała firma: RAN-Trans

Dokumenty do pobrania:

Firmy składające oferty na projektowanie lub wykonawstwo robót elektroenergetycznych nN, SN i WN są zobowiązane posiadać certyfikat innogy Stoen Operator Sp. z.o.o.

Informacji dotyczących warunków Otrzymania certyfikatu udziela:

Michał Janiszewski

tel. +48 22 821 47 26
e-mail: michal.janiszewski@innogy.com

Kontakt dla dostawców

Wybierz interesujący Cię
zakres odpowiedzialności:

Wybierz zakres
odpowiedzialności:
Kupiec
Zakres odpowiedzialności

Mokwińska-Wnuk Agnieszka
e-mail: Agnieszka.Mokwinska@innogy.com
tel. 22 821 4548

  • Prace montażowe rozdzielnie WN, SN i nN / przyłącza domowe
  • Gaz
  • Farmy wiatrowe
  • Badania, pomiary, kontrole, analizy
  • Usługi inżynieryjne WN

Bielińska Aneta
e-mail: Aneta.Bielinska@innogy.com
tel. 22 821 4263

  • Pieczątki i wizytówki
  • BHP (ochrona osobista, odzież, obuwie, rękawice, sprzęt asekuracyjny)
  • Druki firmowe, koperty
  • Wierzytelności

Leszczuk Iwona
e-mail: Iwona.Leszczuk@innogy.com
tel. 22 821 4226

  • Projekty przyłączeniowe
  • Transport
  • Sprzątanie
  • Ochrona
  • Ogrodnictwo

Kruk Kazimierz
e-mail: Kazimierz.Kruk@innogy.com
tel. 22 821 4262

  • Osprzęt i aparatura SN
  • Stacje (budynek + wyposażenie SN)
  • Liczniki energji elektrycznej
  • Mierniki do pomiaru wielkości elektrycznej
  • Transformatory

Pac Maciej
e-mail: Maciej.Pac@innogy.com
tel. 22 821 4083

  • Projekty przyłączeniowe
  • Prace montażowe rozdzielnie WN, SN i nN / przyłącza domowe
  • Geodezja

Jagiełka Małgorzata
e-mail: Malgorzata.Jagielka@innogy.com
tel. 22 821 4224

  • Marketing i badania marketingowe
  • Doradztwo, konsalting
  • PR

Laskowski Marek
e-mail: Marek.Laskowski@innogy.com
tel. 22 821 4112

  • Drabiny, Rusztowania
  • Głowice i mufy
  • Informatyka
  • Kable
  • Meble
  • RTV-AGD

Tyszer Mariusz
e-mail: Mariusz.Tyszer@innogy.com
tel. 22 821 4265

  • Usługi budowlane
  • Farby, lakiery
  • Osprzęt instalacyjny (gniazdka ele., żarówki świetlówki)
  • Słupy + osprzęt
  • Wyposażenie sanitarne
  • Materiały budowlane
  • Paliwa, gazy

Borucka Marzena
e-mail: Marzena.Borucka@innogy.com
tel. 22 821 3701

  • Projekty przyłączeniowe
  • Artykuły czystościowe
  • Artukuły biurowe
  • Artykuły spożywcze
  • Odczyty liczników

Natalia Gąsiorowska
e-mail: Natalia.Gasiorowska@innogy.com
tel. 22 821 3109

  • Marketing i badania marketingowe
  • Doradztwo, konsalting
  • PR
  • Szkolenia
  • Telefony, radiotelefony, telekomunikacja

Piskorz Robert
e-mail: Robert.Piskorz@innogy.com
tel. 22 821 4352

  • Usługi budowlane
  • Złącza pomiarowe i kablowe
  • Rozdzielnice nn, SN
  • Naprawa nawierzchni
  • Usługi PPOŻ, kominiarskie, konserwacja wind, suwnic
  • Utylizacja odpadów

Leszczyński Sebastian
e-mail: Sebastian.Leszczynski@innogy.com
tel. 22 821 4216

  • Fotowoltaika

Szal Tomasz
e-mail: Tomasz.Szal@innogy.com
tel. 22 821 4225

  • Narzedzia ręczne, elektronarzędzia, izolowane

Portal Dostawy RWE Wejdź

Platforma aukcji elektronicznych Wejdź