RWE zmieniło nazwę na innogy

Czytaj więcej w Piśmie do Dostawców

Szczegóły:

PZ-2403 Zakup 2 szt. transformatorów suchych 800 kVA 15/0,4 kV.

Termin zgłaszania udziału 28.07.2017 r. godz. 12.00
Termin składania ofert 01.08.2017 r. godz. 12.00

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

Wykonanie prac przy ul. Borowej Góry

Przetarg prowadzi Sebastian Leszczyński

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

PZ-2357 Wykonanie opracowania pt. Analiza wpływu wyższych harmonicznych na obciążenie elementów sieci nN w innogy Stoen Operator

Termin zgłoszenia udziału 02.08.2017 r. godz. 12.00
Termin składania ofert 09.08.2017 r. godz. 13.00

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

Zgłoszenie chęci wzięcia udziału w Przetargu odbywa się na podstawie zeskanowanego wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszenia (Załącznik 1), który należy wysłać mailem w terminie do 04.08.2017r. do godziny 1200 na e-mail: Robert.Piskorz@innogy.com

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

Przetarg nr  04/PRZ/50/JP/2017/Termomodernizacja budynków pn.: Termomodernizacja budynków na terenie kotłowni węglowej w Słupcy (62-400) przy ul. Poznańskiej 41”

przetarg organizowany przez:

innogy Polska Contracting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 28/30, 53-333 Wrocław, REGON  012-776 122, NIP 951-17-82-652, KRS 0000021724, Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy (opłacony w całości): 7 766 860 zł.

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

„Świadczenie usług serwisowych na obsługę agregatu kogeneracyjnego z silnikiem gazowym TCG2016 V12 C firmy MWM o mocy 0,6 MW wraz z instalacją towarzyszącą zlokalizowanego w Jelczu-Laskowicach przy ul. Frezjowej 2a”.

Przetarg organizuje:

innogy Polska Contracting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 28/30, 53-333 Wrocław, REGON  012-776 122, NIP 951-17-82-652, KRS 0000021724, Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy (opłacony w całości): 7 766 860 zł.

Dokumenty do pobrania:
Szczegóły:

PZ-2243 Modernizacja autotransformatora 220/110/15 kV 160 MVA

Zgłoszenie chęci wzięcia udziału w Przetargu odbywa się na podstawie zeskanowanego wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszenia (Załącznik 1), który należy wysłać mailem w terminie do 28.07.2017r. do godziny 12;00 na e-mail: Hubert.Serwin@innogy.com

Dokumenty do pobrania:

Firmy składające oferty na projektowanie lub wykonawstwo robót elektroenergetycznych nN, SN i WN są zobowiązane posiadać certyfikat innogy Stoen Operator Sp. z.o.o.

Informacji dotyczących warunków Otrzymania certyfikatu udziela:

Michał Janiszewski

tel. +48 22 821 47 26
e-mail: michal.janiszewski@innogy.com

Kontakt dla dostawców

Wybierz interesujący Cię
zakres odpowiedzialności:

Wybierz zakres
odpowiedzialności:
Kupiec
Zakres odpowiedzialności

Mokwińska-Wnuk Agnieszka
e-mail: Agnieszka.Mokwinska@innogy.com
tel. 22 821 4548

  • Prace montażowe rozdzielnie WN, SN i nN / przyłącza domowe
  • Gaz
  • Farmy wiatrowe
  • Badania, pomiary, kontrole, analizy
  • Usługi inżynieryjne WN

Bielińska Aneta
e-mail: Aneta.Bielinska@innogy.com
tel. 22 821 4263

  • Pieczątki i wizytówki
  • BHP (ochrona osobista, odzież, obuwie, rękawice, sprzęt asekuracyjny)
  • Druki firmowe, koperty
  • Wierzytelności

Leszczuk Iwona
e-mail: Iwona.Leszczuk@innogy.com
tel. 22 821 4226

  • Projekty przyłączeniowe
  • Transport
  • Sprzątanie
  • Ochrona
  • Ogrodnictwo

Kruk Kazimierz
e-mail: Kazimierz.Kruk@innogy.com
tel. 22 821 4262

  • Osprzęt i aparatura SN
  • Stacje (budynek + wyposażenie SN)
  • Liczniki energji elektrycznej
  • Mierniki do pomiaru wielkości elektrycznej
  • Transformatory

Pac Maciej
e-mail: Maciej.Pac@innogy.com
tel. 22 821 4083

  • Projekty przyłączeniowe
  • Prace montażowe rozdzielnie WN, SN i nN / przyłącza domowe
  • Geodezja

Jagiełka Małgorzata
e-mail: Malgorzata.Jagielka@innogy.com
tel. 22 821 4224

  • Marketing i badania marketingowe
  • Doradztwo, konsalting
  • PR

Laskowski Marek
e-mail: Marek.Laskowski@innogy.com
tel. 22 821 4112

  • Drabiny, Rusztowania
  • Głowice i mufy
  • Informatyka
  • Kable
  • Meble
  • RTV-AGD

Tyszer Mariusz
e-mail: Mariusz.Tyszer@innogy.com
tel. 22 821 4265

  • Usługi budowlane
  • Farby, lakiery
  • Osprzęt instalacyjny (gniazdka ele., żarówki świetlówki)
  • Słupy + osprzęt
  • Wyposażenie sanitarne
  • Materiały budowlane
  • Paliwa, gazy

Borucka Marzena
e-mail: Marzena.Borucka@innogy.com
tel. 22 821 3701

  • Projekty przyłączeniowe
  • Artykuły czystościowe
  • Artukuły biurowe
  • Artykuły spożywcze
  • Odczyty liczników

Natalia Gąsiorowska
e-mail: Natalia.Gasiorowska@innogy.com
tel. 22 821 3109

  • Marketing i badania marketingowe
  • Doradztwo, konsalting
  • PR
  • Szkolenia
  • Telefony, radiotelefony, telekomunikacja

Piskorz Robert
e-mail: Robert.Piskorz@innogy.com
tel. 22 821 4352

  • Usługi budowlane
  • Złącza pomiarowe i kablowe
  • Rozdzielnice nn, SN
  • Naprawa nawierzchni
  • Usługi PPOŻ, kominiarskie, konserwacja wind, suwnic
  • Utylizacja odpadów

Leszczyński Sebastian
e-mail: Sebastian.Leszczynski@innogy.com
tel. 22 821 4216

  • Fotowoltaika

Szal Tomasz
e-mail: Tomasz.Szal@innogy.com
tel. 22 821 4225

  • Narzedzia ręczne, elektronarzędzia, izolowane

Portal Dostawy RWE Wejdź

Platforma aukcji elektronicznych Wejdź