Wzory umów

Aby usprawnić proces podpisywania umów stworzyliśmy dla Państwa wzory standardowych umów zakupowych. Poniższe wzory standardowych umów zakupowych nie podlegają edycji. Użycie takiego wzoru pozwala skrócić proces podpisania umowy.

Uwaga: W związku z niedawną zmianą nazwy firmy, część dokumentów może być nieaktualna. W celu uzyskania najnowszych wersji, prosimy o kontakt z kupcem prowadzącym dany przetarg.

Dodatkowe informacje

Kontakt dla dostawców

Wybierz interesujący Cię
zakres odpowiedzialności:

Wybierz zakres
odpowiedzialności:
Kupiec
Zakres odpowiedzialności

Mokwińska-Wnuk Agnieszka
e-mail: Agnieszka.Mokwinska-Wnuk@innogy.com
tel. 22 821 4548

  • Badania, pomiary, kontrole, analizy
  • Farmy wiatrowe

Żebrowska Dorota
e-mail: Dorota.Zebrowska@innogy.com
tel. 22 821 42 91

  • Informatyka - Sprzęt

Leszczuk Iwona
e-mail: Iwona.Leszczuk@innogy.com
tel. 22 821 4226

  • Sprzątanie obiektów
  • Transport
  • Windykacja
  • Ogrodnictwo
  • Usługi kurierskie i pocztowe
  • Call-center
  • Druki firmowe, koperty
  • Wydruki masowe

Pac Maciej
e-mail: Maciej.Pac@innogy.com
tel. 22 821 4083

  • Geodezja
  • Usługi legalizacji liczników
  • Liczniki energii elektrycznej

Jagiełka Małgorzata
e-mail: Malgorzata.Jagielka@innogy.com
tel. 22 821 4224

  • PR i Eventy
  • Marketing i badania marketingowe
  • Call-center

Laskowski Marek
e-mail: Marek.Laskowski@innogy.com
tel. 22 821 4112

  • Kable, przewody, mufy, głowice i rury osłonowe
  • Mierniki do pomiaru wielkości elektrycznej
  • RTV-AGD
  • Drabiny, Rusztowania
  • Meble

Tyszer Mariusz
e-mail: Mariusz.Tyszer@innogy.com
tel. 22 821 4265

  • Osprzęt do linii napowietrznych
  • Osprzęt instalacyjny (gniazdka ele., żarówki świetlówki)
  • Słupy + osprzęt 
  • Flota samochodowa, paliwa, gazy
  • Farby, lakiery, normalia
  • Wyposażenie sanitarne

Borucka Marzena
e-mail: Marzena.Borucka@innogy.com
tel. 22 821 3701

  • Odczyty liczników
  • Artykuły czystościowe
  • Artykuły spożywcze
  • Artukuły biurowe
  • BHP (ochrona osobista, odzież, obuwie, rękawice, sprzęt asekuracyjny)

Natalia Gąsiorowska
e-mail: Natalia.Gasiorowska@innogy.com
tel. 22 821 3109

  • Doradztwo, konsalting
  • Informatyka - Usługi
  • Telefony, radiotelefony, telekomunikacja

Piskorz Robert
e-mail: Robert.Piskorz@innogy.com
tel. 22 821 4352

  • Usługi budowlane, Zarządzanie obiektami
  • Utylizacja odpadów
  • Naprawa nawierzchni
  • Usługi PPOŻ, kominiarskie, konserwacja wind, suwnic
  • Ochrona
  • Rozdzielnice nn, SN
  • Stacje (budynek + wyposażenie SN)
  • Złącza pomiarowe i kablowe

Leszczyński Sebastian
e-mail: Sebastian.Leszczynski@innogy.com
tel. 22 821 4216

  • Projekty przyłączeniowe
  • Prace montażowe rozdzielnie WN, SN i nN / przyłącza domowe
  • Transformatory
  • Fotowoltaika

Szal Tomasz
e-mail: Tomasz.Szal@innogy.com
tel. 22 821 4225

  • Narzedzia ręczne, elektronarzędzia, izolowane

Portal Dostawy RWE Wejdź

Platforma aukcji elektronicznych Wejdź