Wzory umów

Aby usprawnić proces podpisywania umów stworzyliśmy dla Państwa wzory standardowych umów zakupowych. Poniższe wzory standardowych umów zakupowych nie podlegają edycji. Użycie takiego wzoru pozwala skrócić proces podpisania umowy.

Uwaga: W związku z niedawną zmianą nazwy firmy, część dokumentów może być nieaktualna. W celu uzyskania najnowszych wersji, prosimy o kontakt z kupcem prowadzącym dany przetarg.

Dodatkowe informacje

Kontakt dla dostawców

Wybierz interesujący Cię
zakres odpowiedzialności:

Wybierz zakres
odpowiedzialności:
Kupiec
Zakres odpowiedzialności

Mokwińska-Wnuk Agnieszka
e-mail: Agnieszka.Mokwinska@innogy.com
tel. 22 821 4548

  • Prace montażowe rozdzielnie WN, SN i nN / przyłącza domowe
  • Gaz
  • Farmy wiatrowe
  • Badania, pomiary, kontrole, analizy
  • Usługi inżynieryjne WN

Bielińska Aneta
e-mail: Aneta.Bielinska@innogy.com
tel. 22 821 4263

  • Pieczątki i wizytówki
  • BHP (ochrona osobista, odzież, obuwie, rękawice, sprzęt asekuracyjny)
  • Druki firmowe, koperty
  • Wierzytelności

Leszczuk Iwona
e-mail: Iwona.Leszczuk@innogy.com
tel. 22 821 4226

  • Projekty przyłączeniowe
  • Transport
  • Sprzątanie
  • Ochrona
  • Ogrodnictwo

Kruk Kazimierz
e-mail: Kazimierz.Kruk@innogy.com
tel. 22 821 4262

  • Osprzęt i aparatura SN
  • Stacje (budynek + wyposażenie SN)
  • Liczniki energji elektrycznej
  • Mierniki do pomiaru wielkości elektrycznej
  • Transformatory

Pac Maciej
e-mail: Maciej.Pac@innogy.com
tel. 22 821 4083

  • Projekty przyłączeniowe
  • Prace montażowe rozdzielnie WN, SN i nN / przyłącza domowe
  • Geodezja

Jagiełka Małgorzata
e-mail: Malgorzata.Jagielka@innogy.com
tel. 22 821 4224

  • Marketing i badania marketingowe
  • Doradztwo, konsalting
  • PR

Laskowski Marek
e-mail: Marek.Laskowski@innogy.com
tel. 22 821 4112

  • Drabiny, Rusztowania
  • Głowice i mufy
  • Informatyka
  • Kable
  • Meble
  • RTV-AGD

Tyszer Mariusz
e-mail: Mariusz.Tyszer@innogy.com
tel. 22 821 4265

  • Usługi budowlane
  • Farby, lakiery
  • Osprzęt instalacyjny (gniazdka ele., żarówki świetlówki)
  • Słupy + osprzęt
  • Wyposażenie sanitarne
  • Materiały budowlane
  • Paliwa, gazy

Borucka Marzena
e-mail: Marzena.Borucka@innogy.com
tel. 22 821 3701

  • Projekty przyłączeniowe
  • Artykuły czystościowe
  • Artukuły biurowe
  • Artykuły spożywcze
  • Odczyty liczników

Natalia Gąsiorowska
e-mail: Natalia.Gasiorowska@innogy.com
tel. 22 821 3109

  • Marketing i badania marketingowe
  • Doradztwo, konsalting
  • PR
  • Szkolenia
  • Telefony, radiotelefony, telekomunikacja

Piskorz Robert
e-mail: Robert.Piskorz@innogy.com
tel. 22 821 4352

  • Usługi budowlane
  • Złącza pomiarowe i kablowe
  • Rozdzielnice nn, SN
  • Naprawa nawierzchni
  • Usługi PPOŻ, kominiarskie, konserwacja wind, suwnic
  • Utylizacja odpadów

Leszczyński Sebastian
e-mail: Sebastian.Leszczynski@innogy.com
tel. 22 821 4216

  • Fotowoltaika

Szal Tomasz
e-mail: Tomasz.Szal@innogy.com
tel. 22 821 4225

  • Narzedzia ręczne, elektronarzędzia, izolowane

Portal Dostawy RWE Wejdź

Platforma aukcji elektronicznych Wejdź